Pisowskie Waterloo

Oj! Jaka Wielka Szkoda!

W dzień po wyborach na przemyskim Rynku miało miejsce następujące wydarzenie: Przechodzących mieszkańców zaniepokoił dochodzący z pobliskiej ławki płacz, siedzącego na niej staruszka.

Gdy podeszli bliżej, płacz się nasilił. Pytają więc czy pan jesteś głodny? nie, wyjąkał nie przestając zanosić się od płaczu staruszek. Czy może panu zimno? Nie usłyszano odpowiedź.

Więc jaka przyczyna pytają zgromadzeni i zdezorientowani nietypowa sytuacją przechodnie? Pis, Pis, powtarza staruszek, (wskazując trzymaną w ręku laską na słup ogłoszeniowy, oblepiony wyborczymi plakatami) Co pis? pytają zgromadzeni wokół ławki. Pis przegrał wybory, wydusił z siebie, nie przestając płakać, staruszek. I dlatego pan płacze, pytają? Nie powiada, zanosząc się coraz większym szlochem i powtarzając: „dlaczego? dlaczego? Co dlaczego, pytają już kompletnie zszokowani niezwyczajnym wydarzeniem przechodnie?

Dlaczego tak póżno? powiedział, a w tonie Jego głosu dało się słyszeć nutę długo skrywanej ulgi.

Szyciepoprzemysku przewidziało już wcześniej klęskę Pis-u, informując o tym Państwa na dwa tygodnie przed wyborami.

To się potwierdziło, i PiS został odsunięty od władzy we wszystkich miastach, powiatach i województwach naszej Kochanej Ojczyzny! Jak to zwykle w życiu bywa, wszystko ma swój początek i koniec.

My Przemyślanie, możemy być dumni, że właśnie od Przemyśla, rozpoczął się powolny proces rozkładu PiS-u. Znajomi zadają Nam Członkom Komitetu Obywatelskiego, pytanie? Skąd przyszło Nam do głowy, i na jakiej podstawie przewidywaliśmy taki rozwój wydarzeń. Przecież Pis, twierdzili, to druga partia w Polsce.

Współrządząca w wielu miastach i województwach.

Otóż na tego typu pytania i przytoczone argumenty, mieliśmy prostą odpowiedź: Związek Radziecki był bardzo potężny, a rozleciał się w drobny mak, bez jednego wystrzału, i bez użycia siły. Rozleciał się bo Go pokonała prawda. Bo świat zbudowany jest na prawdzie. Bo fałsz i kłamstwo, wcześniej czy póżniej skazane są na klęskę!

Pis to partia, która pod szczytnymi hasłami ( prawo, sprawiedliwość, patriotyzm, uczciwość, wrażliwość społeczna) ukrywa Swoje prawdziwe oblicze, które postaramy się państwu przedstawić na przykładzie struktury przemyskiej Tej partii, oraz jej lidera posła Kuchcińskiego.

Jak można kreować się na patriotę, kiedy dla własnego kraju, czy też regionu nie zrobiło się niczego, oprócz politykowania, i pobierania za to, nieprzyzwoicie wysokich wynagrodzeń.

Nie służyło się ojczyżnie nie będąc w wojsku. Nie ma się żadnego zawodu ani wykształcenia. Nigdy do 45-tego roku życia nigdzie się nie pracowało. Oszukiwało się ludzi, pomawiało, i rzucało bezpodstawne oszczerstwa na bliskich współpracowników bądź kolegów. Samemu uprawiało się korupcję, a posądzało o nią innych, itd. itp.

Kiedy już doszło się do władzy, zaczęto te negatywne cechy wykorzystywać do zwalczania każdego kto ma inne zdanie lub odmienne od władz PiS-u spojrzenie.

A więc zaczęły się podsłuchy, pomówienia, prowokacje, przekupstwa, zastraszania itp. rzeczy. O tych wszystkich sprawach informowały na bieżąco media publiczne.

My postaramy się przedstawić państwu diagnozę upadku PiS-u, wynikającą z analizy pow. faktów: PiS, na dzień dzisiejszy kojarzy się Nam ze Skansenem, na środku którego stoi zmurszały stary pień, od którego odpadają jeden po drugim, spróchniałe konary, bo gałęzie już dawno odpadły, a jeszcze wcześniej liście które będąc najwyżej, widziały nadciągający nad PiS Tajfun,i z niezadowolenia najpierw zżółkły, a następnie opadły.

Jaka szkoda że nie jestem poetą, bo mógłbym wówczas napisać:

O! Pisie Nasz kto Cię ujrzał w Naszym kraju, ten mógł
odnieś skojarzenie że jesteście zgrają.
Że są wśród Was jak twierdzicie same patrioty,
tylko że już bardzo dawno Jesteście bez cnoty!

Cnotę straciliście w Hotelu Sejmowym, obiecując
spłatę długów Reni Begierowej!
Naród co Was wybrał nazwaliście „Głupim ”
Będąc przekonanym że On wszystko kupi.

Naród Wam pokazał właśnie w Tych wyborach,
Gdzie przegrała pycha, wygrała pokora.
Nikt Was teraz nie chce, nawet postkomuna
znając Wasze hasła wiedzą że To lipa.
Łoj! Co teraz zrobi Kaczor i Jego Ekipa?

Nikt też z Wami nie chce, rządzić tutaj, w mieście.
Nawet wszystkie stare Babcie przejrzały, nareszcie!

Wszyscy ludzie Was poznali również i z tej strony,
Że mówicie o moralności mając po dwie żony!
Nie wiem teraz co PiS zrobi, wiem co będzie potem.
Kiedy Naród Pis odrzucił, pójdzie z kim? Z Palikotem!

PS. Jeden z moich znajomych powiedział: Że wybieranie na prezesa partii ( w tym wypadku Pis-u) przez dwadzieścia lat tej samej osoby, to jest „Polityczne Kazirodztwo” które prowadzi do dyktatury i wynaturzeń w systemie Demokratycznym!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: